2020-08-19

Usg doppler w Krakowie prywatnie, a problematyka nowotworów

Związek estrogenu z rakiem nie jest tak bezpośredni, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nastolatki mają niezwykle wysoki poziom estrogenu, ponieważ rosną im piersi i szybko rozwijają się organy reprodukcyjne, natomiast rak piersi w tej grupie wiekowej zdarza się bardzo rzadko.


Usg doppler Kraków prywatnie https://cmlinden.pl/diagnostyka/usg-doppler/, a kwestie związane z rakiem

Jeśli stężenie estrogenu i w konsekwencji stymulacja mnożenia się komórek w piersiach byłyby powodem raka piersi, to nastolatki znalazłyby się w grupie najwyższego ryzyka. To prawda, że w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci zapadalność na raka, w tym hormonozależnego, gwałtownie wzrosła i jego ofiarami są młodsze niż dawniej kobiety w nakierowaniu na usg doppler w Krakowie prywatnie.


Niemniej wniosek, że jest to wina naturalnego estrogenu, to pomyłka. Winne są estrogeny sztuczne, na przykład z plastików, ze środowiska, albo preparaty zawierające sztuczne hormony. Prawda jest taka, że naturalny estrogen albo wytwarzany w ciele, albo roślinny, zjadany w owocach i warzywach ma bardzo silne właściwości odmładzające, jeżeli chodzi o usg doppler w Krakowie prywatnie.


Rak rozważany w kategoriach dysfunkcji komórkowej staje się mniej przerażający, ponieważ substancje naturalne bardzo skutecznie przywracają prawidłowe działanie komórek. Wszystkie nowotwory są konsekwencją niedostatecznej ochrony antyoksydacyjnej. Jeśli poziom przeciwutleniaczy w organizmie jest zbyt niski, żeby zachować optymalną sprawność komórek, to są one narażone na uszkodzenia. Wiele osób decyduje się także na usg doppler w Krakowie prywatnie.


Przywrócenie tej niezwykle istotnej ochrony antyoksydacyjnej, a przez to prawidłowej pracy komórek, zapobiega tworzeniu się komórek rakowych. Przyjrzyjmy się niezwykle ciekawym badaniom nad antyrakowymi właściwościami oraz innymi korzyściami wypływającymi z naturalnych substancji estrogennych. Wyniki potwierdzają sensowność ich stosowania jako bezpiecznych alternatyw zastępczych terapii hormonalnych.

Zobacz także