2020-10-08

Jak nie ozdabiać domu

Również artefakty z łowów, jakkolwiek udanych, nie powinny być akcesoriami w mieszkaniach. Kto widział w nowoczesnych domach, by na ścianie wisiała głowa jelenia, bądź w kącie stał wypchany zając? Są ludzie, którzy wciąż uznają polowania za fascynujące, warto jednak by poprzestali ze swoją fascynacją na lesie i nie przynosili jej do domów.

Co się tyczy pań, nie powinny one przesadzać z kolorem różowym, ilością koronek i różnego rodzaju akcesoriów. Nie bez powodu jedną z najważniejszych zasad pięknych wnętrz jest zasada złotego umiaru, wybierając małe stoliki kawowe https://itshome.pl/kategoria-produktu/stoliki/ warto dopasować je do naszego stylu. Świeczki są gustowne, pięknie pachną i ocieplają wnętrza, ale nie musi być ich po dwadzieścia sztuk w każdym pokoju. Tak samo z licznymi figurkami. Niech mają jedno określone miejsce, a nie niech będą porozrzucane po każdej wolnej przestrzeni mieszkania. Warto również nie kupować różnego rodzaju krasnali ogrodowych.

Jakkolwiek są osoby, które uznają je za urocze i chętnie stawiają je w swoich ogródkach, krasnale ogrodowe są jednym z największych przejawów kiczu i powinny pozostać tylko i wyłącznie w cepeliach.

Zobacz także