2020-09-08

Czym jest laminowanie rzęs?

Laminowanie rzęs, a więc lifting keratynowy rzęs jest połączeniem odżywiania, podkręcania oraz naturalnego przyciemniania rzęs. Daje niezmiernie naturalny efekt, ale sprawia, że samo spojrzenie nabiera sporej wyrazistości.


Co musimy wiedzieć o laminowaniu rzęs?

Jeśli Twoje rzęsy naturalne są niestety proste i cieniutkie, czy też gdy z przeróżnych powodów nie możesz czy też nie chcesz się poddawać zabiegowi ich przedłużania oraz pogrubiania w salonie, z na pewno z laminowania rzęs będziesz niezmiernie zadowolona.


Otóż, laminowanie rzęs delikatnie uniesie, podkręci oraz pogrubi Twoje rzęsy. Także niezmiernie je przyciemni. Laminowanie rzęs jednak nie spowoduje żadnego poczucia ciężkości. Do tego rzęsy będą wzmocnione w sposób naturalny oraz możemy liczyć na to, że staną się o wiele, wiele bardziej widoczne. Nie oczekujmy jednak efekty spektakularnego jak po prawdziwej stylizacji. Inną kwestią jest niestety dosyć wysoka cena tegoż zabiegu.

Pamiętajmy, że w momencie gdy zależy nam na efekcie spektakularnym, to musimy powtarzać zabieg. Miejmy świadomość, że efekt pozostaje z nami na miesiąc czy też na dwa.  

Zobacz także