2020-10-09

DIOR JADORE - wspaniały zapach

Perfumy stworzone w hołdzie dla kwiatów

Niewiele jest tak wyrafinowanych, a jednocześnie prostych w kompozycji zapachów jak te pochodzące od Christiana Diora. Jeśli szukasz niepowtarzanych, kwiatowych nut, właśnie je znalazłaś.


DIOR JADORE https://mojezapachy.pl/perfumy-damskie/christian-dior-jadore-woda-perfumowana-100ml – perfumy idealne dla delikatnych kobiet

Jeśli chcesz z pomocą perfum podkreślić swoją delikatną, kobiecą naturę, zapach DIOR JADORE będzie idealnym wyborem dla ciebie. Bazę dla tego zapachu tworzy jedyny w swoim rodzaju aromat kwiatu Ylang-Ylang, pochodzącego z tajemniczych wysp Como. Uzupełnieniem DIOR JADORE jest damasceńska róża oraz niezwykle dziewczęcy jaśmin, kojarzący się z młodością i witalnością. Zapach ożywia pomarańczowa nuta. DIOR JADORE jest kompozycją idealnie sprawdzającą się na co dzień.


DIOR JADORE – znajdź swój flakonik

W dobrych perfumeriach można znaleźć te doskonałe perfumy we flakonach o pojemności 30 ml, 50 ml, 100 ml oraz 150 ml. Ich cena waha się średnio od 300 zł za najmniejszą pojemność po 700 zł za największą; zdecydowanie jednak są warte swojej ceny.

Zobacz także